Café De Boulevard - Hoogerheide
- Vraagprijs inv./gw
- Op aanvraag
- Huurprijs onroerende zaak
- Op aanvraag
- Leveranciers
- Op aanvraag
- Personeel
- 6 Oproepkrachten
- Woning
- Bovenwoning aanwezig
- Energieprestatiecertificaat
- Energielabel F
Omschrijving
De Boulevard staat bekend om de vele verenigingen, die hier ook hun vergaderingen houden en hun feesten vieren. Van de 14 biljartteams, 5 dartteams, 2 duivenclubs, wielervereniging, carnavalsband, bingo en een zangkoor tot het 2-daagse WK wielrennen, een gigantisch evenement waar Hoogerheide beroemd van is.
Het café (ca. 180 m2) bestaat uit een bar en een gedeelte voor biljarten en darten. Aan de achterzijde is een overkapping gemaakt met een zaaltje met een vaste bar. Met zo’n 68 m2 doet dit prima dienst als verlenging van het café voor de kleinere en knusse feesten. Tevens is daar een opslag.
Aan de voorzijde is een gezellig terras met ongeveer 24 zitplaatsen. Met evenementen voor de deur en de centrumligging is dit een perfecte locatie voor het terras.
Het bedrijf heeft een keuken met alle benodigde apparatuur, zodat feesten in eigen huis kunnen worden uitgevoerd.
De bovenwoning heeft o.a. een woonkamer, 2 slaapkamers, kantoorruimte en een badkamer. De woonkamer wordt gebruikt voor vergaderingen e.d.
Algemeen:
Geopend 6 dagen per week
Oppervlakte café ca. 180 m2
Terras ca. 32 zitplaatsen
Geen vetvangput aanwezig
De voordelen op een rijtje
- goede locatie met terras
- alleen oproepkrachten
- huurpand
- veel verenigingen en clubs
Kies zeker, kies HorecaKas!
Bij HorecaKas ben je verzekerd van een persoonlijke aanpak die gebaseerd is op een heldere visie. Dat is de waarborg voor een verkoop of een koop waar je nog lang met plezier aan terug zult denken!